estetinė kosmetologija ir dermatologija

OMORFIES linija – prieš pigmentines dėmes, nuo raukšlių

 

 

Pigmentinės dėmės atsiranda dėl pernelyg didelės melanino gamybos. Melaninas yra vertingas odos pigmentas, tai yra natūralus filtras, saugantis odą nuo saulės spindulių. Pigmentinių dėmių atsiradimui taip pat didelę įtaką turi odos senėjimas, odos dehidratacija ir lėtesnis ląstelių atsinaujinimas. Tokia oda paprastai atrodo negyvybinga, neturinti skaistumo, yra prasto elastingumo ir silpnos apsaugos nuo oksidacinio streso. OMORFIES linijos priemonės kovoja su šiomis odos problemomis, slopina tirozinazę, pagerina odos drėgmės lygį ir maitina odą, atstato ląstelių energetinį pajėgumą. Su OMORFIES linijos priemonėmis oda yra apsaugota iš vidaus, o išorėje ji tampa gražesnė, tolygaus tono, elastingesnė.

 

Rūšiuoti:
orderby
Rodyti puslapyje:
3,50 Eur
Gaivinamoji kaukė su agurkų ekstraktu, kuris šviesina ir drėkina odą. Šalina nuovargio žymes, atstato odos toną, spindesį. Tinkama naudoti bet kurio tipo odai.
Intensyvi drėkinamojo ir balinamojo poveikio dumblių kaukė su vertingu Acerola vyšnių ekstraktu, gausiu vitamino C. Blokuoja tirozinės fermento aktyvumą, kuris yra atsakingas už melanino sintezę. Taip pat blokuoja laisvųjų radikalų formavimąsi ir saugo odą nuo ankstyvo senėjimo, oda tampa lygesnio tono ir skaistesnė.
Užsakoma
15,00 Eur
Intensyvus balinamojo, drėkinamojo ir antiradikalinio poveikio koncentratas ampulėse. Efektyviai slopina odos senėjimo procesą ir mažina tirozinazės fermento aktyvumą, dėl ko sumažinama melanino gamyba ir šviesinama oda.
Užsakoma
Gaivinamoji kaukė su agurkų ekstraktu, kuris šviesina ir drėkina odą. Šalina nuovargio žymes, atstato odos toną, spindesį. Tinkama naudoti bet kurio tipo odai.
3,50 Eur
Valomojo poveikio kaukė, turinti sudėtyje mikrosferų, kurios švelniai eksfoliuoja odą. Ši kaukė specialiai paruošta suminkštinti odą ir pašalinti susikaupusias suragėjusias ląsteles, kurios formuoja odos paviršiuje storą raginį sluoksnį ir trukdo geram gilesnių odos sluoksnių aprūpinimui deguonimi. Ši kaukė tinkama naudoti jautriai odai, ar netgi esant aknei.
40,00 Eur
Švelnus, gilaus valomojo poveikio gelinis prausiklis su glikolio rūgštimi. Tinkamas veidui ir kūnui, paruošia odą sekantiems žingsniams. Minkština odą, mažina raginio sluoksnio storį, nes padeda pašalinti susikaupusias negyvas ląsteles ir nešvarumus. Oda pastebimai tampa švaresnė, lygesnė ir skaistesnė.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška