estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. info@aestheta.lt

SPALIO 7d. (pirmadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. 

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


 

SPALIO 15 d. (antradienis) Fusion Mesotherapy®: kūno procedūros, galvos mezoterapija.

Seminaro metu analizuojamos kūno estetinės problemos ir sprendimo būdai mezoterapijos pagalba. Mikroadatinė/frakcinė ir injekcinė mezoterapija kūnui ir galvos sritims. Mezoterapinės medžiagos kūno korekcijai, galvos mezoterapijai, procedūrų protokolai.

Seminaro temos: lipolitikai, anticeliulitiniai kokteilai, raumenų stiprinimas, odos suglebimas ir strijų korekcija.
Galvos mezoterapija prieš plaukų slinkimą, androgeninė alopecija, galvos odos problemų sprendimai.

Seminaras vyks Aestheta mokymų klasėje, Ateities g. 31B, "Ateities Trio" verslo centre, Vilnius.
Seminaras nemokamas, būtina registracija. Tel. 860336070, 860773030, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 15val.

SPALIO 18 d. (penktadienis) Fusion Mesotherapy®modernios mezoterapijos procedūros.

Mezoterapijos metodai: frakcinė mezoterapija, elektroporacija su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. 

Naujienos - Fusion mezoterapija lūpoms su F-Perfect Lips kokteiliu. Taip pat nauji kokteiliai prieš kuperozę F-Venostim ir odos atjauninimui, giliam drėkinimui F-Hydralix.

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


SPALIO 9d. (trečiadienis) LCB M120 IONITHERMIE veido ir kūno kontūravimas.

 KAS TAI IONITHERMIE? Ionithermie yra unikalus grožio metodas, jungiantis net penkis labai svarbius principus

"5-in-1" metodas:
1. Aktyvi kosmetologija – paprastos formulės su visuomet inovatyviais aktyviaisiais ingredientais.
2. Švelnus šildomasis veikimas, gaunamas iš mineralinės termo kaukės.
3. Detoksikuojamasis ir remineralizuojamasis dumblių kaukės poveikis.
4. Eteriniai drenuojamojo poveikio aliejai iš Aroma Ioni Corps kaukės.
5. Dvigubas stimuliavimas – miostimuliacija ir jonizacija, kurie vyksta visame plote, kur padengta kaukė.

Šis metodas buvo sukurtas 1978 metais ir yra patentuotas (International Patent), kad būtų išsaugotas idėjos originalumas. Per daugelį metų, buvo atliekamos modifikacijos ir tobulinimai, kad šis metodas galėtų būti efektyviai taikomas kosmetologijoje, atitiktų tarptautinius reikalavimus ir būtų paprastai atliekamas, panaudotų natūralias veikliąsias medžiagas iš gamtos. Produktų formulės yra augalinio pagrindo, gaunamos iš jūros ir žemės. Veiksmingumas yra griežtai kontroliuojamas ir kiek įmanoma, pasirinkti ekologiški šaltiniai. Elektrodai yra vienkartinio naudojimo, tai užtikrina aukštą procedūros kokybę raumenų stimuliavimo ir jonizacijos kryptimis. Taip pat tai labai patogu specialistams atliekant procedūras, higieniška. Procedūros metu, aparatas adaptuojamas pagal klientą - parenkami parametrai pagal kliento kūno problemas ir siekiamą rezultatą, atsižvelgiama į kliento pojūčius ir jautrumą. Tai įrankis, padedantis pasiekti dar geresnių rezultatų.

IONITHERMIE PIA Face & Body Contouring aparatas.
• aparatas tinkamas atlikti veido ir kūno procedūras.
• programos: veido ir kūno kontūravimas, stangrinimas – miostimuliacija; veido ir kūno jonizacija, drenuojamasis ir lipolitinis poveikis.
• elektrodų sunjungimas trimis zonomis – kairė/dešinė ir centrinė kūno dalys; veido procedūroms – kairė/dešinė veido dalys.
• Darbo rėžimai – 2/4 – 3/3 – 4/2 dažniu.
• procedūros adaptuojamos pagal klientus, atliekamos pilnos procedūros su LCB M120 linijos priemonėmis, elektrodai jungiami dedant modeliuojamąją terminę kaukę.
• puikūs rezultatai, ir nedidelė procedūrų savaikaina!
• gamintojas - SERP Laboratoires, Prancūzija.

Seminaro metu pristatysime abu - veido ir kūno metodus, atliksime procedūras su LCB Ionithermie ir LCB M120 linijų produktais.

Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.


SPALIO 11d. (penktadienis) Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 

Praktinis seminaras, dalyvių grupė iki 6 asmenų. Seminaro metu mokomasi įvarių injekcinės mezoterapijos technikų - intraepiderminės, paviršinės derminės, napažas, papulių technika, hipoderminės injekcijos lipolizės procedūroms. Mezoterapijos atlikimasveido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veido, kaklo ir iškirptės zonose su Beautelle ir Overage preparatais. Biorevitalizacijoje naudojama aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštis, injekcijų tikslinis gylis - vidurinė derma. Seminaras praktinis, todėl yra paruošiamas reikiamų priemonių krepšelis – apie 177 Eur (2 vnt. biorevitalizantai, mezoterapinės medžiagos, anestetikas, mezoterapinės adatos, švirkštai ir kt.).

Būtina registracija – tel. 867014455, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 17val.


SPALIO 23d. (trečiadienis) COMBINAL® blakstienų laminavimo seminaras.

Jau daugiau nei prieš 60 metų, dr. TEMT LABORATORIES (W. PAULI GMBH & COKG, VIENNA, AUSTRIA) sukūrė ir gamina antakių ir blakstienų dažus, skirtus profesionaliam naudojimui. COMBINAL - tai aukštos kokybės dažai, skirti antakių ir blakstienų dažymui. Šie antakių ir blakstienų dažai yra vieni iš populiariausių Europoje. Jie ne tik atsparūs vandeniui, tačiau neagresyvūs, juos lengva naudoti, sandariai laikomi ilgai lieka aktyvūs.

COMBINAL dažai puikiai veikia ant bet kurio tipo plaukų, o sudėtinės medžiagos stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą. Naujausia priemonė, kuri naudojama ne tik po dažymo bet ir blakstinų laminavimo - Keratin Double Treatment keratinas.

Blakstienų liftingas/laminavimas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu.

Programa:

I DALIS:
• Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda;
• Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas,
privalumai.
• Dvigubo poveikio keratino priemonė ir naudojimas.

II DALIS:
• Blakstienų liftingo procedūros demonstracija.

III DALIS:
• PRAKTIKA - individualus procedūros atlikimas ant modelio.

I ir II seminaro dalys nemokamos. III seminaro dalyje dalyvaujama įsigijus COMBINAL blakstienų liftingo rinkinį (163,20 Eur).

Registracija seminarui:
+37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


RUGSĖJO 10d. (antradienis) CLINICCARE® ir aparatinių metodų pažintinis - praktinis seminaras

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Taip pat seminaro metu bus pristatomos aparatinės procedūros: mikrodermabrazija, kavitacinis pylingas, jonoforezė, ultragarso sonoforezė, radijo dažnių liftingas, beadatinė mezoterapija, dermomasažinis vakuumas, ultragarsinė lipokavitacija, JETO2 oksibrazija.

Daugiau informacijos apie Cliniccare® metodus ir priemones rasite čia ---> http://aestheta.lt/index.php/produktai/cliniccare
Informaciją apie Cos-medico® pristatomus aparatus rasite čia ---> http://www.cos-medico.lt/pages/lt/aparatai.php

Seminaras nemokamas. Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.


.
RUGPJŪČIO 21d. (trečiadienis) OXYNERGY® pažintinis - praktinis seminaras

Deguonis - tai gyvybės pagrindas, kuris veikia iš vidaus, užpildo organizmo ląsteles energija ir dovanoja Jums grožį. Tačiau bėgant laikui ir veikiant žalingoms aplinkos sąlygoms, mažėja deguonies patekimas į odos ląsteles, o tai savo ruožtu lėtina ląstelių regeneraciją. Oda tampa plonesnė, gali atsirasti raukšlių ir pigmentinių dėmių. Estetinė deguonies terapija iš esmės padeda pasiekti maksimalų ląstelių oksigenacijos ir odos regeneracijos efektą.

Oxynergy Paris® sukūrė individualią deguonies terapiją, kuri yra atliekama įvertinant kiekvieno žmogaus odos poreikius. POWER INFUSE TECHNOLOGY aparatas veikia kaip generatorius, kuris paverčia orą į 90-95% gryno deguonies srautą, nors paprastai aplinkos ore yra apie 78% azoto ir tik 21% deguonies, 0,03% anglies dioksido ir kitų elementų. Šio aparato pagalba atliekamas deguonies ir aktyviųjų medžiagų įvedimas be kontraindikacijų ir šalutinio efekto. Procedūros metu nenaudojamos bangos ar elektros poveikis odai, aktyviųjų medžiagų įvedimas atliekamas oksigenacijos metodu – purškiant arba tiesiogiai į odą įvedant deguonį, pulsuojamuoju rėžimu atliekamas gilus audinių masažas.

POWER INFUSE TECHNOLOGY aparato pagalba generuojamas deguonis sumaišomas su koncentruotais serumais, toks mišinys įvedamas į gilesnius odos sluoksnius. Ląstelės yra papildomos ne tik būtinomis deguonies molekulėmis, bet ir veikliosiomis medžiagomis, kurios kovoja su senėjimo procesais, pagerina ląstelių atsinaujinimą. Šios procedūros nauda pastebima iš karto, jaučiamas odos prisotinimas veikliosiomis medžiagomis, drėgme. Aiškiai matomas odos pagyvėjimas, skaistesnė oda, tolygesnis tonas. Ilgainiui gerėja odos būklė, kadangi stimuliuojama kolageno ir elastino fibropluoštų regeneracija, pasiekiamas odos atjaunėjimo efektas. Procedūros metu koncentruoti serumai gali būti maišomi tarpusavyje, tam kad būtų pasiekti geriausi rezultatai pagal individualius poreikius.

Seminaro metu detaliai aptarsime OXYNERGY linijos priemones, procedūrų protokolus. Atliksime beadatines procedūras POWER INFUSE TECHNOLOGY ir XPERT elektroporacijos aparatais.

Seminaras nemokamas. Būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.

 


 Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.

Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

  • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
  • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška