estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030, 860802666 arba el.p. info@aestheta.lt


 

LAPKRIČIO 5 d. (antradienis) Kleraderm®: veido ir kūno procedūros, odos priežiūra namuose. NAUJIENA - Probiotics procedūra jautriai odai.

Probios - idealus sprendimas jautriai odai. Bakterijos yra gerieji odos draugai.

Probios yra išskirtinė odos priežiūros linija, pažangiausios kosmetikos atradimas. Inovatyvios produktų formulės, galinčios atstatyti pažeistos odos barjerą, padidinti odos elastingumą ir liftingo efektą, suteikiant veido odai gilų drėkinimą, komfortą. Tai idealus sprendimas brandžiai ir tuo pačiu jautriai odai, suteikia ypatingai greitą gaivumą, sustiprina odos mikroflorą.

Apie Kleraderm
1981 metais Bolonijoje buvo įkurta italų kosmetikos kompanija Kleraderm.  Šios kompanijos pagrindiniai tikslai yra grožis ir fizinė gerovė, efektyvūs sprendimai bei pasiekiami geriausi rezultatai. Ypatingas dėmesys yra skiriamas kosmetikos pasaulio naujovėms, kuriant produktus nuolat ieškoma naujų ir patrauklių idėjų. Entuziazmas, aistra ir nuolatinis darbas lėmė Kleraderm pripažinimą
ne tik Italijos, bet tarptautinėje kosmetikos rinkoje.

Šiandien Kleraderm yra viena iš pažangiausių kosmetikos gamintojų. Nuolatiniai technologiniai tyrimai ir natūralių bei ekologiškų veikliųjų medžiagų naudojimas užtikrina Kleraderm kosmetikos priemonių aukštą kokybę. Kleraderm galvoja apie grožį!

Seminaro metu pristatysime ir kitas Kleraderm linijas:
Purissima - procedūra riebiai, probleminei odai.
Neaderma - procedūra prieš odos raudonį ir kuperozę jautriai odai.
Sensiderm – skaistinamoji antipigmentacinė vitamino C procedūra.
Amber Charme – maitinamoji regeneruojami gintaro programa.
City Block - detoksikuojamoji drėkinamoji programa.

Seminaras vyks Aestheta klinikoje, Ateities g. 31B, Vilnius - Ateities Trio verslo centras, C įėjimas, 3 aukštas.
Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.

Seminaras nemokamas. Būtina registracija tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 


 

LAPKRIČIO 14 d. (ketvirtadienis) Fusion Mesotherapy®: kūno procedūros, galvos mezoterapija.

Seminaro metu analizuojamos kūno estetinės problemos ir sprendimo būdai mezoterapijos pagalba. Mikroadatinė/frakcinė ir injekcinė mezoterapija kūnui ir galvos sritims. Mezoterapinės medžiagos kūno korekcijai, galvos mezoterapijai, procedūrų protokolai.

Seminaro temos: lipolitikai, anticeliulitiniai kokteilai, raumenų stiprinimas, odos suglebimas ir strijų korekcija.
Galvos mezoterapija prieš plaukų slinkimą, androgeninė alopecija, galvos odos problemų sprendimai.

Seminaras vyks Aestheta mokymų klasėje, Ateities g. 31B, "Ateities Trio" verslo centre, Vilnius.
Seminaras nemokamas, būtina registracija. Tel. 860336070, 860773030, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 15val.

GRUODŽIO 10 d. (antradienis) Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros.

Mezoterapijos metodai: frakcinė mezoterapija, elektroporacija su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. 

Naujienos - Fusion mezoterapija lūpoms su F-Perfect Lips kokteiliu. Taip pat nauji kokteiliai prieš kuperozę F-Venostim ir odos atjauninimui, giliam drėkinimui F-Hydralix.

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


LAPKRIČIO 12d. (antradienis) LCB M120 IONITHERMIE kūno kontūravimas.

 KAS TAI IONITHERMIE? Ionithermie yra unikalus grožio metodas, jungiantis net penkis labai svarbius principus

"5-in-1" metodas:
1. Aktyvi kosmetologija – paprastos formulės su visuomet inovatyviais aktyviaisiais ingredientais.
2. Švelnus šildomasis veikimas, gaunamas iš mineralinės termo kaukės.
3. Detoksikuojamasis ir remineralizuojamasis dumblių kaukės poveikis.
4. Eteriniai drenuojamojo poveikio aliejai iš Aroma Ioni Corps kaukės.
5. Dvigubas stimuliavimas – miostimuliacija ir jonizacija, kurie vyksta visame plote, kur padengta kaukė.

Šis metodas buvo sukurtas 1978 metais ir yra patentuotas (International Patent), kad būtų išsaugotas idėjos originalumas. Per daugelį metų, buvo atliekamos modifikacijos ir tobulinimai, kad šis metodas galėtų būti efektyviai taikomas kosmetologijoje, atitiktų tarptautinius reikalavimus ir būtų paprastai atliekamas, panaudotų natūralias veikliąsias medžiagas iš gamtos. Produktų formulės yra augalinio pagrindo, gaunamos iš jūros ir žemės. Veiksmingumas yra griežtai kontroliuojamas ir kiek įmanoma, pasirinkti ekologiški šaltiniai. Elektrodai yra vienkartinio naudojimo, tai užtikrina aukštą procedūros kokybę raumenų stimuliavimo ir jonizacijos kryptimis. Taip pat tai labai patogu specialistams atliekant procedūras, higieniška. Procedūros metu, aparatas adaptuojamas pagal klientą - parenkami parametrai pagal kliento kūno problemas ir siekiamą rezultatą, atsižvelgiama į kliento pojūčius ir jautrumą. Tai įrankis, padedantis pasiekti dar geresnių rezultatų.

IONITHERMIE PIA Face & Body Contouring aparatas.
• aparatas tinkamas atlikti veido ir kūno procedūras.
• programos: veido ir kūno kontūravimas, stangrinimas – miostimuliacija; veido ir kūno jonizacija, drenuojamasis ir lipolitinis poveikis.
• elektrodų sunjungimas trimis zonomis – kairė/dešinė ir centrinė kūno dalys; veido procedūroms – kairė/dešinė veido dalys.
• Darbo rėžimai – 2/4 – 3/3 – 4/2 dažniu.
• procedūros adaptuojamos pagal klientus, atliekamos pilnos procedūros su LCB M120 linijos priemonėmis, elektrodai jungiami dedant modeliuojamąją terminę kaukę.
• puikūs rezultatai, ir nedidelė procedūrų savaikaina!
• gamintojas - SERP Laboratoires, Prancūzija.

Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.


 

LAPKRIČIO 20 d. (trečiadienis) LC BIO ir PERLE DE VIE seminaras.

LC BIO natūrali kosmetika- sertifikuota ekologiška augalų, vaisių ir gėlių linija, atitinkanti aukščiausius ECOCERT sertifikavimo reikalavimus ir COSMEBIO. Priemonės skirtos ne tik odos priežiūrai namuose, tačiau efektyvios procedūros kosmetologams kabinete. Odos atjauninimo programa PERLE DE VIE- produktai su asilės pienu. Masažo technika su GUASA buivolo rago plokštelėmis.

Seminarą ves LCB M120 trenerė iš Prancūzijos Veronique MATEOS. Seminaras nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaras nemokamas, pradžia 11val., trukmė iki 16val.


LAPKRIČIO 21 d. (ketvirtadienis) M120 procedūros veidui: veido procedūra pagal odos tipą su kremine kauke, veido procedūra pagal odos tipą su alginatine dumblių kauke, veido procedūra pagal odos tipą su modeliuojančia termine kauke, veido procedūra pagal odos tipą su kolageno kauke, AHA vaisių rūgščių veido procedūra.

,,IONITHERMIE“ procedūros veidui su termine kauke ir ,,IONITHERMIE PIA’’ aparatu- ,,IONITHERMIE“-stangrinamoji , priešraukšlinė procedūra veidui, kaklui,dekolte.

Seminarą ves LCB M120 trenerė iš Prancūzijos Veronique MATEOS.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaras nemokamas, pradžia 11val., trukmė iki 16val.


LAPKRIČIO 15 d. (penktadienis) ir GRUODŽIO 6 d. (penktadienis) - Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 

Praktinis seminaras, dalyvių grupė iki 6 asmenų. Seminaro metu mokomasi įvarių injekcinės mezoterapijos technikų - intraepiderminės, paviršinės derminės, napažas, papulių technika, hipoderminės injekcijos lipolizės procedūroms. Mezoterapijos atlikimasveido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veido, kaklo ir iškirptės zonose su Beautelle ir Overage preparatais. Biorevitalizacijoje naudojama aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštis, injekcijų tikslinis gylis - vidurinė derma. Seminaras praktinis, todėl yra paruošiamas reikiamų priemonių krepšelis – apie 177 Eur (2 vnt. biorevitalizantai, mezoterapinės medžiagos, anestetikas, mezoterapinės adatos, švirkštai ir kt.).

Būtina registracija – tel. 867014455, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 17val.


SPALIO 23d. (trečiadienis) COMBINAL® blakstienų laminavimo seminaras.

Jau daugiau nei prieš 60 metų, dr. TEMT LABORATORIES (W. PAULI GMBH & COKG, VIENNA, AUSTRIA) sukūrė ir gamina antakių ir blakstienų dažus, skirtus profesionaliam naudojimui. COMBINAL - tai aukštos kokybės dažai, skirti antakių ir blakstienų dažymui. Šie antakių ir blakstienų dažai yra vieni iš populiariausių Europoje. Jie ne tik atsparūs vandeniui, tačiau neagresyvūs, juos lengva naudoti, sandariai laikomi ilgai lieka aktyvūs.

COMBINAL dažai puikiai veikia ant bet kurio tipo plaukų, o sudėtinės medžiagos stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą. Naujausia priemonė, kuri naudojama ne tik po dažymo bet ir blakstinų laminavimo - Keratin Double Treatment keratinas.

Blakstienų liftingas/laminavimas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu.

Programa:

I DALIS:
• Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda;
• Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas,
privalumai.
• Dvigubo poveikio keratino priemonė ir naudojimas.

II DALIS:
• Blakstienų liftingo procedūros demonstracija.

III DALIS:
• PRAKTIKA - individualus procedūros atlikimas ant modelio.

I ir II seminaro dalys nemokamos. III seminaro dalyje dalyvaujama įsigijus COMBINAL blakstienų liftingo rinkinį (163,20 Eur).

Registracija seminarui:
+37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


LAPKRIČIO 29 d. (penktadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. 

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


 

GRUODŽIO 2 d. (pirmadienis) CLINICCARE® ir aparatinių metodų pažintinis - praktinis seminaras

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Taip pat seminaro metu bus pristatomos aparatinės procedūros: mikrodermabrazija, kavitacinis pylingas, jonoforezė, ultragarso sonoforezė, radijo dažnių liftingas, beadatinė mezoterapija, dermomasažinis vakuumas, ultragarsinė lipokavitacija, JETO2 oksibrazija.

Daugiau informacijos apie Cliniccare® metodus ir priemones rasite čia --->
http://aestheta.lt/index.php/produktai/cliniccare
Informaciją apie Cos-medico® pristatomus aparatus rasite čia --->
http://www.cos-medico.lt/pages/lt/aparatai.php

Seminaras nemokamas. Seminaro pradžia 11 val., trukmė iki 16 val.


SEMINARAI KITUOSE MIESTUOSE:

KAUNAS - lapkričio 19 d. (antradienis), seminaras vyks - DOKAS verslo centras, Jonavos g. 7

KLAIPĖDA - lapkričio 26 d. (antradienis), seminaras vyks - ROMANTIC viešbutis, Kranto g. 24

PANEVĖŽYS - gruodžio 4 d. (trečiadienis), seminaras vyks AMBERTON viešbutyje, Naujojo Sodo g. 1

FUSION MESOTHERAPY +FUSION BIOREVITALIZANTAI NAUJIENA +KS EKSEPTION rūgštiniai odos pilingai. Seminaro metu bus pristatomi vieno gamintojo 2 linijos: EKSEPTION rūgštiniai pilingai. EKSEPTION linijos šveitikliai naudoja naujausios karos rūgštis- polihodroksirūgštis (PHA) , tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pilingų indikacijos, procedūrų protokolai. 

FUSION MESOTHERAPY – modernios mezoterapijos procedūros. Frakcinė mezoterapija, elektroporacijos metodas. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Seminaras parodomasis, nemokamas.

Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 17val.


Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.

Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

  • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
  • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška