estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 860336070, 860773030 arba el.p. info@aestheta.lt

KOVO 18d. (pirmadienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. 

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.


 

KOVO 13d. (trečiadienis) Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros.

Mezoterapijos metodai: frakcinė mezoterapija, elektroporacija su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. 

Seminaras demonstracinis, nemokamas.

Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 16val.

 Kovo 13d. ir kovo 14d. seminarams grupės pilnos, registruojame sekančiai datai - balandžio 16d.


KOVO 22d. (penktadienis) Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. 

Praktinis seminaras, dalyvių grupė iki 6 asmenų. Seminaro metu mokomasi įvarių injekcinės mezoterapijos technikų - intraepiderminės, paviršinės derminės, napažas, papulių technika, hipoderminės injekcijos lipolizės procedūroms. Mezoterapijos atlikimasveido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūra veido, kaklo ir iškirptės zonose su Beautelle ir Overage preparatais. Biorevitalizacijoje naudojama aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštis, injekcijų tikslinis gylis - vidurinė derma. Seminaras praktinis, todėl yra paruošiamas reikiamų priemonių krepšelis – apie 177 Eur (2 vnt. biorevitalizantai, mezoterapinės medžiagos, anestetikas, mezoterapinės adatos, švirkštai ir kt.).

Būtina registracija – tel. 867014455, 860773030, 860802666 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Seminaras vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas. Seminaro pradžia 11val. trukmė iki 17val.

Taip pat registracija vyksta gegužės 3 dienai.


 

KOVO 29d. LCB M120 (Prancūzija) pažintinis - praktinis seminaras su trenere Veronique Mateos.

Seminaras vyks Vilniuje - Ateities g. 31B, "Ateities Trio" konferencijų salėje.

Naujiena Lietuvoje - IONITHERMIE veido ir kūno kontūravimo procedūros. Unikalus trigubas veikimas: odos regenaracija, veido ovalo atkūrimas, gilus stangrinimas ir pakėlimo efektas. Speciali masažo technika + raumenų stimuliavimas IONITHERMIE PIA aparatu.

Odos atjauninimo programa PERLE DE VIE - produktai su asilės pienu. Masažo technika su GUASA buivolo rago plokštelėmis.

LC BIO ekologiška augalų, vaisių ir gėlių produktų linija, ekologiškos procedūros salone.

Registracija tel. 860802666, 860773030, 860336070, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Seminaras nemokamas.


BALANDŽIO 12d. (penktadienis) COMBINAL® blakstienų laminavimo ir kitų šios linijų pristatymas,

Jau daugiau nei prieš 60 metų, dr. TEMT LABORATORIES (W. PAULI GMBH & COKG, VIENNA, AUSTRIA) sukūrė ir gamina antakių ir blakstienų dažus, skirtus profesionaliam naudojimui. COMBINAL - tai aukštos kokybės dažai, skirti antakių ir blakstienų dažymui. Šie antakių ir blakstienų dažai yra vieni iš populiariausių Europoje. Jie ne tik atsparūs vandeniui, tačiau neagresyvūs, juos lengva naudoti, sandariai laikomi ilgai lieka aktyvūs.

COMBINAL dažai puikiai veikia ant bet kurio tipo plaukų, o sudėtinės medžiagos stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą. Naujausia priemonė, kuri naudojama ne tik po dažymo bet ir blakstinų laminavimo - Keratin Double Treatment keratinas.

Blakstienų liftingas/laminavimas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu.

Programa:
• Blakstienų laminavimas: naudojimas, privalumai, nauda;
• Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas,
privalumai.
• Dvigubo poveikio keratino priemonė ir naudojimas.
• Blakstienų liftingo procedūros demonstracija.

Seminaras-pristatymas nemokamas.

Registracija seminarui:
+37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

KOVO 6 d. (trečiadienis) COMBINAL® blakstienų laminavimo praktinis seminaras:

Tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu. Seminaro kaina: praktikai privalu įsigyti COMBINAL blakstienų liftingas rinkinį.

Registracija  ir dauugiau informaicijos tel. 860336070, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Taip pat registuojame naujai datai kovo 12d. (praktinis seminaras).


BALANDŽIO 30d. (antradienis) CLINICCARE® ir aparatinių metodų pažintinis - praktinis seminaras

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Taip pat seminaro metu bus pristatomos aparatinės procedūros: mikrodermabrazija, kavitacinis pylingas, jonoforezė, ultragarso sonoforezė, radijo dažnių liftingas, beadatinė mezoterapija, dermomasažinis vakuumas, ultragarsinė lipokavitacija, JETO2 oksibrazija.

Daugiau informacijos apie Cliniccare® metodus ir priemones rasite čia ---> http://aestheta.lt/index.php/produktai/cliniccare
Informaciją apie Cos-medico® pristatomus aparatus rasite čia ---> http://www.cos-medico.lt/pages/lt/aparatai.php


Seminaras nemokamas. Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 16val.


 SEMINARAI KITUOSE MIESTUOSE:

  • KAUNE kovo 20d. Seminaras vyks Kauno DOKAS centre, Jonavos g. 7, Kaunas.
    Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 17val.​​​​​​​
  • KLAIPĖDOJE kovo 25d. Seminaras vyks AMBERTON viešbutyje, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.
    Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 17val.​​​​​​​

Seminaro metu bus pristatomos Cliniccare ir Kleraderm linijos, atliekamos veido procedūros. Aparatiniai metodai: elektroporacija, dermabrazija, ultragarso valymo ir įvedimo funkcijos, RF radijo liftingas, oksibrazija ir oksigenacija. Seminarai nemokami.

1. Cliniccare® profesionalios kosmeceutinės kosmetikos linija pasižymi itin efektyviais ir originaliais sprendimais. Visi linijos produktai praturtinti bioaktyvia mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, augimo faktoriais ir priešuždegiminio poveikio augaliniais ekstraktais. Todėl procedūros su šios linijos produktais puikiai toleruojami, suteikia labai greitą efektą, drėkina ir atjaunina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis gerina ląstelių komunikaciją, metabolizmo procesus, didina ląstelių atsparumą ir saugo nuo uždegiminių reakcijų. Taip pat hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, suteikia apimties ir stangrumo.

Cliniccare® veido procedūros padeda spręsti odos senėjimo, pigmentinių dėmių ir jautrios, problematiškos odos problemas. Stipresniam poveikiui gauti procedūros gali būti derinamos su cheminiu/rūgštiniu šveitimu, kuris atliekamas su Cliniccare® pylingais taip pat pagal odos poreikius - Pure, Glow, Refresh. Cheminis odos šveitimas rūgštimi – tai viena populiariausių procedūrų, skirtų odos būklės gerinimui.

2. Kleraderm® kosmetinės veido procedūros. Seminaro metu pristatysime linijas:
Purissima - procedūra riebiai, probleminei odai.
Neaderma - procedūra prieš odos raudonį ir kuperozę jautriai odai.
Sensiderm – skaistinamoji antipigmentacinė vitamino C procedūra.
Anti Age - procedūra brandžiai odai, nuo raukšlių, esant tonuso trūkumui su polisacharidų kauke.
Amber Charme – maitinamoji regeneruojami gintaro programa.

3. Cos-medico® aparatinės procedūros. Šiandien estetinė medicina ir kosmetologija jau neįsivaizduojama be modernios aparatūros ir įrengimų, kadangi tai priemonės, leidžiančios pasiekti žymiai greitesnius ir labiau pastebimus pokyčius audiniuose. Galimos funkcijos:

• RF DAŽNIAI – atliekamos veido ir kūno stangrinamosios procedūros, odos patempimas ir raukšlių mažinimas.
• BEADATINĖ MEZOTERAPIJA – atliekamos procedūros veido, galvos ir kūno srityse. Gali būti įvedami įvairūs mezoterapinių medžiagų mišiniai.
• DERMOMASAŽINIS VAKUUMAS – atliekamos anticeliulitinės, limfos tekėjimą gerinančios procedūros kūnui.
• ULTRAGARSINĖ LIPOKAVITACIJA – procedūra riebalinio audinio skaidymui, liekninamasis poveikis. Ši funkcija turi infraraudonuosius spindulius, kuriuos galima naudoti koncentratams įvesti.
• DEIMANTINĖ MIKRODERMABRAZIJA – mechaninis odos šveitimas. Atliekamas efektyvus epidermio šlifavimas, ypač tinkama procedūra esant randams, pigmentinėms dėmėms.
• KAVITACINIS ULTRAGARSO PYLINGAS – neagresyvi odos valymo programa, ypač tinkama brandžiai odai, esant silpniems kapiliarams, jautriai odai.
• SONOFOREZĖ, JONOFOREZĖ – koncentratų įvedimo programa, naudojamas trijų tipų įvedimas – tik elektros srove, tik ultragarsu arba abiem šiais būdais vienu metu

Registracija tel. 860773030, 860336070, 860802666, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.

Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

  • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
  • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška