estetinė kosmetologija ir dermatologija

Mezoterapijos priemonės

Rūšiuoti:
orderby
Rodyti puslapyje:
20,00 Eur
Tai būdas įvesti mezoterapines medžiagas į gilesnius odos sluoksnius be skausmo. Taip pat šiuo būdu yra atliekama mikroadatinė stimuliacija odos regeneracijai gerinti. Adatėlių gylis 0,25 mm. Galima atlikti procedūras kabinete arba namų sąlygomis.
Šis kokteilis nuo pigmentinių dėmių yra pagrindinė procedūra nuo pigmentacijos ir odai šviesinti. Odos šviesinimas yra bene pati sunkiausia indikacija, o pigmentacijos gydymas yra tęstinis proceas, reikalaujantis produktus naudoti ilgą laiką. Procedūra su šiuo kokteiliu atliekama specialisto ir papildomai namuose atliekamas gydymas kasdien naudojant serumą ir kremą.
Šis akių kontūro kokteilis yra tinkamiausia procedūra pasiekti geriausius rezultatus per trumpiausią laiką. Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių kitų konservuojančių ar cheminių medžiagų. Šiame viename produkte yra veikliosios medžiagos, sprendžiančios ir saugančios jautrią akių kontūro odą beveik nuo visų problemų: maišelių po akimis, tamsių ratilų, raukšlių, odos elastingumo trūkumo, išsausėjimo. Nereikia ieškoti kitų sprendimo būdų.
Procedūra skirta vyrams ir moterims, kurie turi tokiu problemų su plaukais, kaip slinkimas, androgeninė alopecija, sausumas, lūžinėjimas, išplonėjimas. Hair Flash Meso atstato skalpo efektyvią mikrocirkuliaciją ir revitalizuoja plauko folikulus. Tai efektyvi formulė, sukurta kovai prieš plaukų silpnėjimą, skatinti jų augimą ir sumažinti plaukų slinkimą. Dėl azijinės centelės ekstrakto gebėjimo gerinti kraujagyslių pralaidumą, pagerinama kraujo cirkuliacija ir taip pat skalpas aprūpinamas deguonimi ir drėgme.
Šis veido kokteilis yra pagrindinė procedūra prieš odos senėjimą. Kokteilį papildo medžiagos, dar labiau patempiančios odą – tai DMAE ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis (taip gerinanti odos drėgmės lygį ir didinanti odos apimtį). Šio išskirtinio produkto pagalba oda yra efektyviai saugoma nuo senėjimo ir pasiekiamas natūralus odos atjauninimas.
Age Less Meso formulė sudaryta iš daugiau nei 63 aktyviųjų ingredientų. Pagrindinė tokio mišinio funkcija stimuliuoti kamienines ląsteles ir aktyvinti ląstelių metabolizmą. Ši išskirtinė kokteilio formulė turi visas būtinas ląstelėms maitinamąsias medžiagas, dalyvaujančias Krebso cikle ir ATF (ląstelių energijos) gamyboje. Taip pat formulė yra papildyta odos augimo faktoriais, tai sustiprina priešraukšlinį ir regeneruojamąjį veikimą.
Lipo Drain Meso - tai tikslinė procedūra drenuojanti susikaupusius skysčius, atstatanti pažeistą jungiamąjį audinį ir stiprinanti mikrocirkuliaciją. Gali būti naudojamas celiulito gydymui, kaip alternatyva Adipo Fit Meso kokteiliui klientams turintiems padidintą jautrumą kofeinui arba kartu su Adipo Less Meso kokteiliu, kad pagerinti drenavimą, sumažinti šalutinius poveikius ir pagerinti rezultatus.
Adipo fit - tai bendras sprendimas, kuris padeda pagerinti kliento odos būklę, esant bet kokio tipo celiulitui ir riebalų sankaupoms. Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių kitų konservuojančių ar cheminių medžiagų. Šio kokteilio veikliosios medžiagos veikia įvairiais mechanizmais, kad būtų sumažinta apelsino žievelės oda, skatinama lipolizė, drenavimas ir odos stangrėjimas. Tik veikiant visus šiuos biologinius procesus, galima siekti sėkmingų rezultatų ypač prieš celiulitą.
Fosfatidilcholinas (Phosphatidylcholine): taip pat vadinamas lecitinu, yra fosfogliceridas, paverstas polinesočiuoju (fosfolipidų vedinys iš glicerolio), randamas didesnių organizmų daugelio ląstelių membranose. Dėl lipotrofinio veikimo jis padidina adipocitų membranos takumą bei pralaidumą, ir pagerina lipidų pasišalinimą. Šis poveikis yra susijęs su riebiųjų rūgščių sotumu (kuomet įsisotinimas mažėja, tuomet pralaidumas didėja), taigi yra naudojamas polinesotusis fosfatidylcholinas.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška