estetinė kosmetologija ir dermatologija

  1. Nemira
  2. Klauskite
  3. Pirmadienis, 28 Rugpjūtis 2017
Sveiki, noriu pasikonsultuoti kokių priemonių imtis...
Prieš pora diena išbėrė veidą, skruostai nuraudo, kartais ima niežėti, atsirado raudoni spuogai, žandai nuolat kaista...
Prieš tai niekada neturėjau jokių problemų su veido oda, atsirasdavo nebet spuogeliai ant katos.
Tik pastebėjau, kad kelias dienas prieš tai labai kaito veidas, o vieną dieną staiga atsirado spuogiukai ir raudonumas nepranyksta.
Esu 26 m.
Naudoju Essex drėkinamąjį veido kremą ir Noreva gelį - prausiklį, veida mąlaskuoju Noreva Actipur su atspalviu kremu.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
lian Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Laba diena, odos paraudimas, niežėjimas ir bėrimai - visa tai rodo odos sudirgimą, nebūtinai tai uždegimas ar alergija. Tai gali būti trumpalaikė reakcija į dirgiklius - kokius, tai reiktų Jums pačiai apgalvoti, kas galėjo turėti įtakos - oras (vėjas, saulė) ar kita aplinka, maistas, kosmetinė priežiūra, ar Jūsų emocinė būklė, stresas. Bet kas gali sukelti odos sudirgimą, ir reikia stebėti ar tai pasikartoja. Bet kokiu atveju, tai rodo odos jautrumą, ir būtina atkreipti dėmesį į kasdieninę odos priežiūrą ir odos stiprinimą. Reikia vengti visko, kas gali jautrinti odą, po kontakto su vandeniu būtinai atstatyti odos hidrolipidinį barjerą (naudokite toniką, kremą); tai ką naudojate, Noreva Actipur kremas ko gero labiau tinkamas riebiai/mišriai odai - taigi gali sausinti odą, o dėl to ir tapti jautresne, labiau reaguoti į aplinką. Pažiūrėkite ar ir kitos priemonės nėra labiau tinkamos mišriai/riebiai odai, kremas nors drėkinamasis, gali būti per lengvos konsistencijos, ir nepakankamas formuoti odos apsauginiam sluoksniui. Dabartinėje situacijoje Jums labiau tiktų priemonės, kas pamaitintų odą ir padėtų numalšinti uždegimą. Iš mūsų priemonių labiausiai rekomenduotume odos apsauginį kremą - http://www.aestheta.lt/index.php/odos-maitinimas-ir-atstatymas/apsauginis-dieninis-kremas-40-ml, jį naudoti kelis kartus dienoje, jei yra galimybė. Odą prauskite vandeniu, ryte be prausiklio, vakare su prausikliu (tik pažiūrėkite ar turimas prausiklis tikrai tinkamas jautriai, sausėjančiai odai) - geriau būtų jei naudotumėte pienelio konsistencijos, nes toks prausiklis paminkštintų odą ir nepašalintų odos apsauginių lipidų. Galėtų būti taip pat iš šios hipoalergeninės linijos - http://www.aestheta.lt/index.php/produktai/dr-adam-paris/odos-valymas-detoksikavimas; Tačiau jei turite galimybę ateiti pas kosmetologą, kviečiame pasirodyti mūsų specialistams (kosmetologo konsultacija nemokama) - bus aiškiau kokia situacija, galbūt ir nuspręsite atlikti kokią atstatomąją procedūrą, kas pagreitins odos pagerėjimą. Registracija konsultacijoms 867215100.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
  1. daugiau nei prieš mėnėsį
  2. Klauskite
  3. # 1
  • Puslapis :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška