estetinė kosmetologija ir dermatologija

  1. Anonimas
  2. Klauskite
  3. Antradienis, 28 Lapkritis 2017
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokią odos valymo procedūrą rekomenduotumėte, labiausiai noriu sumažinti inkštirų matomumą vadinamojoje T zonoje.
Pastaruoju metu ant veido atsiranda daug skaudžių ir didelių spuogų (spėju, kad dėl streso ir atsinaujinusio ciklo). Baisiausia tai, jog turiu pasikartojančią problemą - jautrius seborėjos židinius abiejose nosės pusėse, oda ten ypač jautri, ją graužia praktiškai visi kosmetikos produktai, kuriuos esu išbandžiusi. Jau radau sau tinkamą prausiklį, bet jis skirtas tik seborejos nuraminimui, o užteršta oda taip ir lieka nepasikeitusi.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
lian Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Laba diena, sunku pasakyti tiksliai ką galima ir ką reikia atlikti, tai reiktų įvertinti vizito metu. Tačiau veido valymą esant jautriai odai ir seborėjai, galima atlikti - greičiausiai bus tinkamiausias kombinuotas veido valymas, kuris apjungia skirtingus metodus - aparatinį, kosmetinį/rūgštinį, ir jei reikia, atliekami išspaudimai, vadinamas mechaninis valymas. Taip pat galima taikyti kai kurias iš rūgštinių procedūrų, juolab kad dabar galime pasiūlyti novatoriškas ir labai saugias rūgštis, tai mūsų naujiena. Geriausia, kad užsirašytumėte vizitui, ir nuspręsite vietoje, kokį gydymą taikyti bei kokias priemones galėtumėte pabandyti, kad būtų tinkama priežiūra namuose. Kartu tikrai galime atrasti efektyvų sprendimą. Registratūros tel. 867215100.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
  1. daugiau nei prieš mėnėsį
  2. Klauskite
  3. # 1
  • Puslapis :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška