estetinė kosmetologija ir dermatologija

 1. Anonimas
 2. Drėkinimas
 3. Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2016
Laba. Mano oda labai sausa,ypac nuo rudens iki pavasario,be kremo tempia visa veida. Vasara saules nevengdavau ir nevengiu,tik anksciau nenaudojau apsauginiu kremu dabar jais stengiuos teptis,taciau nuo 20 m. yra nuo saules atsiradusiu rauksliu,nes kaip dauguma neapskauciuodavau ir iki raudonumo nusvildavau. Kaip priziuret tokia oda,kaip atgaivint,sumazint rauksles. Daug skaiciau apie derma roller. Ar jis duoda naudos ar taip tik dar labiau gali sudarkyti oda? Man 31m. Aciu
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
Aestheta Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Laba diena. Tokios procedūros, kaip dermaroleris arba meso-pen aparatas tikrai turi naudos, tačiau esant sausai odai ir išsausėjimui, pirmiausiai būtina atstatyti odos drėgmę ir nuraminti odą, atkurti jos hidrolipidinį sluoksnį, kuris ir saugo odą nuo sausėjimo. Taigi kas pirmiausiai būtina - tai tvarkinga ir atsakinga odos priežiūra namuose. Būtina kiekvieną rytą ir vakarą naudoti kremą, ir kremas turi turėti tokių savybių, kaip odos hidrolipidinio sluosknio atkūrimas. Svarbios tokios veikliosios medžiagos kaip taukmedis, augaliniai aliejai ir ekstraktai, hialurono r., ką labiausiai rekomenduotume, tai dr.adam paris linijos apsauginis kremas ( http://aestheta.lt/index.php/odos-maitinimas-ir-atstatymas/apsauginis-dieninis-kremas-40-ml ) arba dar stipriau maitinantis odą iš Kleraderm linijos azuleno kremas ( http://aestheta.lt/index.php/neaderma-linija-jautriai-sausai-odai-esant-kuperozei/azulene-cream-maitinamasis-kremas-su-azulenu-50-ml ). Žinoma, odą būtina kasdien valyti, net jei ir nenaudosite makiažo, nes tai kas nusėda ant odos, jautrina ir išbalansuoja odą. Taip pat kartą į 1-2 savaites atlikti pylingą, kas padeda odai atsisluoksniuoti ir pagerina odos regeneraciją, ir taip pat naudoti serumus ir kaukes. Tai būtų jau pilnavertiška odos priežiūra, jei viso to nedaryti namuose, tuomet reiktų kartą per mėnesį lankytis pas kosmetologą, viskas būtų sutvarkoma kabinete pagal odos poreikius, įskaitant ir odos pylingą, koncentratų įvedimą. Jei norite pasikonsultuoti su mūsų kosmetologu (konsultacija nemokama), galite atvykti pas mus į Estetinės kosmetologijos centrą Ateities g. 31B (3 aukštas), Vilniuje, registratūros tel. 867215100.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
 1. daugiau nei prieš mėnėsį
 2. Drėkinimas
 3. # 1
Neda_S Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Sveiki, kai mano oda pradeda sausėti, naudoju šį hidrolatą - http://www.vaistine.lt/Hidrolatas_levandu_100ml_Ziede/CatalogStoreDetail.aspx?ID=350408 Bet ar to pakanka? Nes turiu nuojautą, kad bent jau žiemą (kai radiatoriai visur pilnu pajėgumu) reikalingas ir kremas.. Tiesiog nemažai būnu namuose ir tik pajutusi sausumą, apsipurškiu - tuo momentu iškart pagerėja, bet galbūt tai nešalina pačios sausumo priežasties? Ir apskritai, ką manote apie hidrolatus - ar jie naudingi? Ačiū!
Komentaras
Laba diena, dėkojame Jums už klausimą. Hidrolatai yra labai gera priemonė odos drėkinimui, tačiau kitaip tariant tai tonikas - gaivina odą, atstato odos balansą, priklausomai nuo sudėtinių medžiagų gali padėti prie tam tikros odos būklės ir problemų. Bet odos maitinimo funkcijos neatlieka, ir be abejonės, ypatingai žiemos metu, kada odai reikia ir hidrolipidinės (riebalinės) apsaugos, be kremo turėtų būti odai diskomfortas, pasireiškiantis odos tempimu, šerpetojimu, gali atsirasti paraudimas. Kremas gali būti pasirinktas su reikiama paskirtimi, taip pat priklausoma nuo odos poreikių, Jūsų amžiaus. Jei šiek tiek daugiau parašytumėte apie odą, galėtume parinkti tinkamiausius variantus, duoti pabandymui mėginėlių. Prie progos parašykite, lauksime Jūsų žinutės ;)
 1. lian
 2. 2 years ago
Nėra jokių komentarų.
 1. daugiau nei prieš mėnėsį
 2. Drėkinimas
 3. # 2
 • Puslapis :
 • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška