estetinė kosmetologija ir dermatologija

  1. sabina.b
  2. Odos šveitimas
  3. Antradienis, 07 Birželio 2016
Laba diena,
Turiu įsigijusi iš Jūsų GS Peel šveitiklį, pirkau pavasarį kai dar nebuvo tiek saulėtų dienų, norėjau pasiteirauti ar vasaros metu galima naudoti šitą šveitiklį?
Esu turėjusi Jūsų turimo kosmetikos mėginukų visos bandytos priemonės tiko ir patiko, bet kai didelis pasirinkimas tai ir sunku kažką išsirinkti :) Man 33 metai, oda mišri, yra juodų inkštirų, kartais atsiranda bėrimų po kurių yra likusių pigmentinių dėmelių. Artimiausiu metu jau reikės pirkti prausiklį, dieninį ir naktinį kremą gal galėtumėte pasiūlyti kokie produktai tiktų mano odai.
Šiuo metu turiu gamintojo Kleraderm toniką http://www.aestheta.lt/index.php/purissima-linija-riebiai-nesvariai-odai-esant-aknei/tonic-lotion-tonizuojantis-losjonas-su-hamameliu-ekstraktu-200-ml

Iš anksto dėkoju.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
Aestheta Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Laba diena. GS peel šveitiklį tikrai galite drąsiai naudoti ir vasaros metu, kadangi šis šveitiklis kad ir rūgštinis, tačiau nėra gilaus poveikio. Po naudojimo sekančią dieną gali jaustis odos sausumas, tačiau matomo nusisluoksniavimo nebus. Šį šveitiklį atlikite ne dažniau kaip 1 kartą į savaitę, pagerėjus odos būklei, kas 2-3 savaites. Bet be abejo, kremą dienos metu reiktų naudoti su SPF, tačiau filtras gali būti ne aukštas, tarkime 15-30 faktoriaus.
Pas mus priemonių pasirinkimas iš tiesų didelis :) tad galima rekomenduoti keleto linijų priemones, bet jei turite toniką iš Kleraderm linijos, tuomet galima ir prausiklį, ir kremus rinktis iš šios linijos. Prausiklis galėtų būti Naogenesis linijos su pieno ir salicilo rūgštimis, itin švelnus ir malonus, labai tinkantis mišrioms odoms - http://aestheta.lt/index.php/neogenesis-linija-pries-odos-senejima-odos-restrukturizavimas-su-augalu-kamieninemis-lastelemis-dnr-hialurono-rugstimi/cleansing-milk-valomasis-pienelis-su-sveiciamosiomis-dalelemis-200-ml, arba kitas prausiklis iš riebios odos linijos su varnalėšų ekstraktu - http://aestheta.lt/index.php/purissima-linija-riebiai-nesvariai-odai-esant-aknei/foaming-cleanser-prausiklis-su-varnalesu-ekstraktu-ir-arbatmedziu-aliejumi-150-ml, jis turės gilesnį ir stipresnį efektą poroms išvalyti ir jei yra polinkis į bėrimus, tai atliks ir priešuždegiminį poveikį. Kremas dienai, kaip minėjome būtų reikalingas su filtru nuo saulės, mišriai odai pagal konsistenciją, kad nebūtų per sunkus ir neduotų blizgesio dienos metu - tai ko gero, labiausiai tinkamas taip pat iš Neogenesis linijos anti-age poveikio - http://aestheta.lt/index.php/neogenesis-linija-pries-odos-senejima-odos-restrukturizavimas-su-augalu-kamieninemis-lastelemis-dnr-hialurono-rugstimi/radiant-day-cream-kremas-pries-odos-senejima-su-spf15-50-ml, arba paprastesnis variantas mišriai-riebiai odai - http://aestheta.lt/index.php/purissima-linija-riebiai-nesvariai-odai-esant-aknei/acid-cream-kremas-su-pieno-rugstimi-normalizuoja-odos-ph-50-ml, na o nakčiai labai daug variantų tiktų, tačiau norėtųsi stipresnio drėkinimo, odos atstatymo, regeneracijos, tam labai geras kremas su hialurono r. Vitalize - http://aestheta.lt/index.php/produktai/kleraderm/veido-kremai/vitalize-cream-kremas-jautriai-odai-pries-odos-senejima-50-ml, gali būti ir su poveikiu prieš pigmentaciją, tarkime kaip Ophelia kremas http://aestheta.lt/index.php/omorfies-linija-pries-pigmentines-demes-nuo-rauksliu/ophelie-cream-trigubo-veikimo-kr-ophelie-50-ml
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
  1. daugiau nei prieš mėnėsį
  2. Odos šveitimas
  3. # 1
  • Puslapis :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška