estetinė kosmetologija ir dermatologija

 1. Indrė
 2. Klauskite
 3. Šeštadienis, 10 Birželio 2017
Laba diena. Mano oda yra mišri ir linkusi į jautrumą. Oda atsišerpetojusi,užsidėjus makiažo pagrindą, atsišerpetojusios vietos dar labiau išryškėja. Kas sukelia veido šerpetojimasį? Kaip jo išvengti ar kaip jį pašalinti? Kokios priežiūros priemonės tinka? Ačiū už pagalbą.
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
lian Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Laba diena,
Odos šerpetojimas yra labai dažna problema, ypač jei oda yra jautresnė - ji reikalauja atidesnės priežiūros. Šerpetojimas gali būti pasekmė įvairių faktorių - vanduo, saulė, alergija, mityba ir t.t. Šerpetojimas yra ženklas, kad odai trūksta drėgmės, yra pažeistas hidrolipidų balansas, kitaip dar vadinamas apsauginis odos sluoksnis. Pašalinti esantį šerpetojimą ir kad jis neatsinaujintų, skubiausiai įmanoma su tinkama kosmetine priežiūra. Labai svarbus neagresyvus odos prausiklis, taip pat gerai drėkinti odą ir stiprinti odos apsauginį sluoksnį - reikalingas serumas ir kremas, arba intensyvesnio poveikio kremas. Galite apsilankyti ir pas kosmetologą, jis skubiai suteiktų pagalbą, atstatytų odos komfortą, drėgmę, be to procedūros metu atliktų ir atitinkamą odos būklės poreikiams pylingą, kas pašalintų suragėjusias ir atsisluoksniuojančias ląsteles. Bet kokiu atveju, namuose taipogi reguliariai galite atlikti neagresyvų pylingą, tarkime enziminį arba su mikrodalelėmis - po jo oda būtų žymiai lygesnė ir minkštesnė, makiažo priemonės dengtųsi tolygiau. Neparašėte, ką naudojate šiuo metu - bet jei iš mūsų priemonių ką patarti, tai galėtų būti Oxynergy neagresyvus odos prausiklis - valomasis kremas (http://aestheta.lt/index.php/produktai/oxynergy-paris/2016-metu-linija/cleansing-cream-valomasis-kremas-200-ml ), po jo, odos drėkinimui Hydro gelis-losjonas (http://aestheta.lt/index.php/produktai/oxynergy-paris/2016-metu-linija/drekinamoji-zele-losjonas-200-ml ), o kremas su hialurono rūgštimi, dar kol yra ankstesnioji Oxynergy linija, galėtų būti ir ankstesnės linijos kremas (http://aestheta.lt/index.php/produktai/oxynergy-paris/2016-metu-linija/hyaluronic-acid-cream-hialurono-rugsties-kremas-50-ml151228104646 ), jis tikrai puikus - universalus, tinkantis ir dienai ir nakčiai, komfortiškas ir sunkios konsistencijos, na arba naujos linijos, turintis stipresnį "anti-age" poveikį - http://aestheta.lt/index.php/produktai/oxynergy-paris/hyaluronic-acid-linija-su-hialurono-rugstimi/everlasting-cream-hyaluronic-acid-hialurono-rugsties-kremas-50-ml
Na ir žinoma, jei norite kosmetologo konsultacijos ir pagalbos, galite registruotis vizitui - tel. 867215100, el.p. registratura@aestheta.lt; konsultacijos pas kosmetologus nemokamos, konsultacijos metu galėsite nuspręsti, ar norite atlikti kokią Jums tinkamą procedūrą, taip pat pasirinksite tinkamas priemones. Sėkmės!
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
 1. daugiau nei prieš mėnėsį
 2. Klauskite
 3. # 1
em1l1s Accepted Answer Pending Moderation
0
Votes
Undo
Mano mergina labai mėgsta, kai dovanoju kosmetiką, bet tik žinomų brendų. Paskutinį kartą jai padovanojau veido serumą https://inbeauty.lt/oda-kosmetika dabar be jo neapsieina nė vienas jos makiažas.??
Komentaras
Nėra jokių komentarų.
 1. daugiau nei prieš mėnėsį
 2. Klauskite
 3. # 2
 • Puslapis :
 • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška