estetinė kosmetologija ir dermatologija

Odos priežiūra namuose prieš ir po procedūrų

Rūšiuoti:
orderby
Rodyti puslapyje:
45,38 Eur
Gelis odos mikrodermobrazijai: gerina odos tekstūra, mažina odos šiurkštumą. Jame sujungti mikrokristalai, enzimai ir polihidroksi rūgštis.
47,73 Eur
Ypatingai maitinantis naktinis kremas, kuris mažina senėjimo požymius ir gerina veido odos spalvą.
45,98 Eur
Lengvas gaivinantis naktinis kremas, kuris pagerina veido odos būklę. Sudėtyje yra traneksaminės rūgšties, šviesinančių peptidų, vitamino E ir Heksilrezorcinolio.
43,80 Eur
Drėkinamasis kremas su pieno rūgštimis ir natrio laktatu. Lengvos ir gaivios tekstūros, mažina paviršutines ir dehidratacijos raukšles.
47,73 Eur
Praturtintas atstatomasis naktinis kremas naudojimui po pilingu. Sudėtyje turi retinolio ir vitamino E, ikrų ekstrakto, aminorūgščių ir ATP.
55,06 Eur
Tonizuojamasis ir raminamasis kremas-ledai, naudoti po pilingo. Sudėtyje turi retinolio, vitamino E, augimo faktorių, aminorūgščių, ATP ir folio rūgšties.
45,47 Eur
Maitinamasis ir drėkinamasis pilingas su polihidro rūgštimis, fermentais ir ikrų ekstraktu. Naudojamas nakčiai, kartą per savaitę 8 savaites iš eilės, kad palaipsniui atnaujinti odą.
46,37 Eur
Apsauginis dieninis kremas su feruline rūgštimi, Vitaminu E ir natūraliu UVA filtru odos apsaugai nuo senėjimo.
49,25 Eur
Koncentruotas serumas su retinoliu (0,3%) ir Vitaminu E (1%) unikalios aksominės tekstūros. Šitas naktinis serumas padidina profesionaliu pilingų efektą.
45,98 Eur
Naktinis kremas, kuris paruošia odą procedūroms su feruline rūgštimi. Palaipsniui mažina odos pH, nusluoksniuoja, drėkina ir kontroliuoja odos pigmentaciją.
46,59 Eur
Naktinis kremas, kuris paruošia odą procedūroms su rūgštiniais pilingais. Palaipsniui mažina odos pH, nusluoksniuoja, drėkina ir kontroliuoja odos pigmentaciją.
44,62 Eur
Kremas skirtas plonai odai aplink akis. Apsaugo nuo pirmų senėjimo požymių, stangrina. Mažina smulkias ir vidutines raukšles, patinimus ir ratilus po akimis.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška