estetinė kosmetologija ir dermatologija

NEOGENESIS linija – prieš odos senėjimą, odos restruktūrizavimas su augalų kamieninėmis ląstelėmis, DNR, hialurono rūgštimi

 

 

  • Augalų kamieninės ląstelės tai nespecializuotos ląstelės. Kuomet augalų kamieninės ląstelės patenka į odą, jos aktyvuoja grandinę reakcijų. Pagerėja odos regeneracija, atstatomas odos vientisumas, augalų kamieninės ląstelės pažadina biologinius procesus audiniuose.
  • Augalų DNR tikslas yra stimuliuoti ląstelių atsistatymą. Su metais, ląstelės pararanda regeneracijos kodą, ši informacija pasikeičia pačių ląstelių viduje. Augalų DNR stiprina ląsteles, saugo ląstelių barjerą nuo saulės pažeidimų, sumažina natūralų vandens netekimą ir taip saugo odą. Taip pat augalų DNR turi svarbų veikimą prieš radikalus ir mažina elastazės veikimą.
  • Hialurono rūgštis yra vienas iš pagrindinių odos komponentų, ji suteikia odai specifinių savybių, atsparumą ir palaiko formą. Kadangi hialurono rūgštis sugeba absorbuoti ir išlaikyti didelį kiekį vandens, ji padeda išlaikyti reikiamą drėgmės lygį odoje, o taip pat iš lėto atlieka išorinį drėkinimą, ir tokiu būdu saugo nuo raukšlių formavimosi.
Rūšiuoti:
orderby
Rodyti puslapyje:
Valomojo, maitinamojo ir odą skaistinančio poveikio kaukė su perlų mikrosferomis. Pašalina odos nešvarumus ir suragėjusias ląsteles, oda tampa lygesnė, švelnesnė, minkštesnė ir skaistesnė.
3,20 Eur
Valomojo, maitinamojo ir odą skaistinančio poveikio kaukė su perlų mikrosferomis. Pašalina odos nešvarumus ir suragėjusias ląsteles, oda tampa lygesnė, švelnesnė, minkštesnė ir skaistesnė.
78,00 Eur
54,60 Eur
Intensyvus regeneruojamasis aukštųjų technologijų serumas su NEOGENESIS SYSTEM® kompleksu - hialurono rūgštimi, augaline DNR ir augalų kamieninėmis ląstelėmis. Šis išskirtinis veikliųjų medžiagų kompleksas pastebimai atstato ir maitina odą, gerina tonusą ir stangrumą, suteikia odai spindesio. Naudojant šį serumą oda gausiai aprūpinama drėgme, oda tampa minkštesnė ir elastingesnė.
65,00 Eur
Inovatyvus aukštųjų technologijų kremas su NEOGENESIS SYSTEM® kompleksu. Dėl trijų ypatingai naudingų odai ingredientų – hialurono rūgšties, augalinės DNR ir augalų kamieninių ląstelių sinergetinio veikimo, šis kremas suteikia odai gyvybingumo ir energijos, gerina regeneraciją, atstato odos tonusą, stangrumą. Naudojant kiekvieną vakarą ilgesnį laiką, oda tampa lygesnė, stangresnė, jaunesnės išvaizdos.
62,00 Eur
Inovatyvus aukštųjų technologijų kremas su NEOGENESIS SYSTEM® kompleksu. Dėl trijų ypatingai naudingų odai ingredientų – hialurono rūgšties, augalinės DNR ir augalų kamieninių ląstelių sinergetinio veikimo, šis kremas saugo odą nuo fotosenėjimo, mažina raukšles, atstato odos drėgmę, elastingumą ir skaistumą. Naudojant kasdien ilgesnį laiką, oda tampa lygesnė, gaivesnė, jaunesnės išvaizdos.
24,00 Eur
Švelni ir lengva emulsija, su atidžiai atrinktomis veikliosiomis medžiagomis. Atlieka gilų odos valymą ir delikačiai šalina suragėjusias ląsteles, pagerina odos atsinaujinimą. Nepažeidžia odos apsauginio hidrolipidinio sluoksnio ir nepakeičia odos pH. Nuvalo visus ant odos esančius nešvarumus ir makiažo likučius. Oda tampa lygesnė, minkštesnė.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška