estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 867014455, 860773030 arba el.p. info@aestheta.lt

  Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. Seminaro metu mokomasi įvarių mezoterapijos technikų, jų taikymo veido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūros veido, kaklo ir iškirptės zonose. Tai procedūra su aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštimi. Seminaras praktinis. Kaina – 170 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis). 

 • Gegužės 4 d.

 • Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Seminaras demonstracinis, nemokamas. 
 • Balandžio  27 d.
 • Gegužės 8 d.

 • Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros – frakcinė mezoterapija, elektroporacijos metodas su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. Seminaras demonstracinis, nemokamas.
 • Balandžio 17 d.
 • Gegužės 22 d.

 • Balandžio 25 d.: Kleraderm®. seminaro metu pristatomos veido procedūros. Purissima - procedūra riebiai, probleminei odai. Neaderma - procedūra prieš odos raudonį ir kuperozę jautriai odai. Sensiderm – skaistinamoji antipigmentacinė vitamino C procedūra. Anti Age - procedūra brandžiai odai, nuo raukšlių, esant tonuso trūkumui su polisacharidų kauke. Amber Charme – maitinamoji regeneruojami gintaro programa. Seminaras demonstracinis, nemokamas.
 • Gegužės 9 d. COMBINAL blakstienų liftingas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu. 

Programa:
• Blakstienų liftingo rinkinys: naudojimas, privalumai, nauda;
• Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas,
privalumai.
• Blakstienų liftingas - procedūros demonstravimas ant modelio.

Seminaro kaina: Įsigyjusioms COMBINAL blakstienų liftingas rinkinį su 20% nuolaida (163,20 Eur.) seminaras yra nemokamai.


Seminarai kituose miestuose: Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai, apimsime papildomai ir Fusion Mesotherapy mezoterapijos metodus, bei Oxynergy Power Infuse Technology aparato naudojimą.

 • Klaipėdoje: balandžio 23d. (AMBERTON viešbutyje, Naujojo Sodo g. 1)

 

Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.


Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

 • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
 • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • +37067014455 (vadyb. Gintarė), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška