estetinė kosmetologija ir dermatologija

Fusion Mesotherapy® seminaras kosmetologams ir kūno specialistams

  • balandžio 20 d. (ketvirtadienis), Vilniuje (AESTHETA mokymų klasė, Ateities g. 31B) 

Seminaro pradžia 11 val. trukmė iki 16 val.

Modernios mezoterapijos procedūros – frakcinė mezoterapija, elektroporacijos metodas su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūros atlikimas.

Seminaras - NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija.


Aparatinės kosmetologijos seminaras su Cliniccare® kosmetika

  • gegužės 4 d. (ketvirtadienis), Vilniuje (AESTHETA mokymų klasė, Ateities g. 31B)

Seminaro pradžia 11 val. trukmė iki 16 val.

Cliniccare kosmetikos pristatymas. CLINICCARE® yra viena geriausių pasaulyje profesionalios kosmetikos linija. Visus produktus vienija mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, naudojama kiekviename produkte. CLINICCARE® linijos produktai suteikia labai greitą efektą, produktai puikiai derinami su aparatiniais metodais. Cheminiai ir rūgštiniai odos šveitikliai. Procedūrų protokolai. Cheminio pylingo procedūros demonstracija. Aparatinių procedūrų atlikimas su Cos-medico aparatais: deimantinė dermabrazija, ultragarsinis valymas, Rf radijo bangų liftingas, beadatinė mezoterapija, JETO2 oksibrazija + oksigenacija.

Seminaras - NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija.


Oxynergy Paris® seminaras kosmetologams

  • gegužės 9 d. (antradienis), Vilniuje (AESTHETA mokymų klasė, Ateities g. 31B)

Seminaro pradžia 11 val. trukmė iki 16 val. 

Nauja produktų linija. Tai išskirtinės koncepcijos ir naujausių technologijų profesionali kosmetologinė produktų linija, paremta estetinės medicinos pagrindais. Šioje kosmetikoje kaip kertinis akmuo yra oksigenacijos faktorius, taip pat peptidai, būtinieji mineralai ir amino rūgščių derinys, kurie didina deguonies suvartojimą, padidina odos ląstelių energijos lygį ir skatina odos atsinaujinimą. Procedūrų protokolai ir atlikimas su „Power Infusion Technology“ deguoninės terapijos aparatu. Taip pat seminaro metu atliksime neinvazinės karboksiterapijos CO2 ir „Extreme Lift“ procedūras.

Seminaras - NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija. 


Beautelle® biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija

  • balandžio 28 d. (penktadienį), Vilniuje (AESTHETA mokymų klasė, Ateities g. 31B)

Seminaro pradžia 11 val. trukmė iki 16 val. 

Veido, kūno ir galvos sričių injekcinė mezoterapija: indikacijos, protokolai ir technikos. Biorevitalizacija: veido, kaklo ir iškirptės zonose. Aukštos molekulinės masės, ilgo veikimo efekto hialurono rūgštis (3-4 mln. Da), skirtingų koncentracijos, pritaikytos pagal natūralią odos fiziologiją ir kliento amžių. Seminaras su PRAKTIKA.

Seminaro kaina – 170 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis). Būtina išankstinė registracija. 


Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

  • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
  • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +37067014455 (vadyb. Gintarė), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška