estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 867014455, 860773030 arba el.p. info@aestheta.lt

 

LIEPOS 10 d. (antradienis) Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Seminaras demonstracinis, nemokamas. 


 

LIEPOS 17 d. (antradienis) Fusion Mesotherapy®: užpildų F-HAR+ ir F-HAR DEEP praktiniai mokymai:

Dalyvių skaičius iki 4 asmenų. Mokymams būtina turėti savo modelį. Bus atliekamos probleminių veido sričių korekcijos, lūpų korekcija. 

Seminaro kainą sudaro F-HAR+ ir F-HAR Deep, +85 Eur už mokymus - iš viso 202,37 Eur;


 

LIEPOS 24 d. (antradienis) Mezoterapijos metodai: elektroporacija, mikroterapija, mesogun

Seminaro metu bus pristatomos įvarios mezoterapijos technikos, jų taikymas veido, kūno ir galvos sritims.

Elektroporacija - tai metodas, kuris padidina odos pralaidumą įvedant mezoterapines medžiagas. Klientui, kuris ieško 100% neskausmingos procedūros ir gerų rezultatų. Tai efektyvi mezoterapija skirtingoms indikacijoms. Bus pristatomi Fusion "XPERT" ir "RF" elektroporacijos aparatai. 

Mikroterapija - naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti. Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, ypač efektyvi procedūroms nuo randų, strijų, raukšlių ir esant odos suglebimui. Skirtingai nuo kitų naudojamų metodų, Meso-Pen mikroadatinė sistema nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio. Ši procedūra ne tik tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą, tačiau ir žymiai pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį. Bus pristatomi Fusion "Black" ir "Platinum" mikroterapijos aparatai.

Mesogun pistoletas - tai automatizuotas injekcinės mezoterapijos metodas, leidžiantis saugiai ir tiksliai atlikti procedūras veido, kūno, galvos srityse. Pistoletas turi galimybę sudaryti savo programas, nustatant injekcijos gylį, dozę. Be to, atliekant mezoterapijos procedūras su pistoletu, maksimaliai sumažinamas jautrumas skausmui bei lieka mažiau žymių ar mėlynių, kadangi dūriai atliekami labai tiksliai ir greitai.

Seminaras praktinis - demonstracinis. Nemokamas.
Seminaro pradžia 11val., trukmė iki 15val.


  

LIEPOS 26 d. (ketvirtadienis) Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. Seminaro metu mokomasi įvarių mezoterapijos technikų, jų taikymo veido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūros veido, kaklo ir iškirptės zonose. Tai procedūra su aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštimi. Seminaras praktinis. Kaina – 170 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis). 

 


LIEPOS 11 d. (trečiadienis) COMBINAL blakstienų liftingas - tai pusiau ilgalaikė procedūra, kuri pakelia ir pariečia natūralias blakstienas. Po procedūros blakstienos atrodo ilgesnės ir tankesnės. Seminaras skirtas pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti dirbti su Combinal blakstienų liftingo rinkiniu. 

Programa:

  • Blakstienų liftingo rinkinys: naudojimas, privalumai, nauda;
  • Antakių ir blakstienų dažai: spalvų įvairovė, naudojimas, privalumai.
  • Blakstienų liftingas - procedūros atlikimas ant modelio.

Seminaro kaina: Įsigyjusioms COMBINAL blakstienų liftingas rinkinį su 20% nuolaida (163,20 Eur.) seminaras yra nemokamai.

 

Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.


Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

  • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
  • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška