estetinė kosmetologija ir dermatologija

UAB AESTHETA kviečia kosmetologus į demonstracinius ir praktinius seminarus


Seminarai vyks Vilniuje, AESTHETA mokymų klasėje, Ateities g. 31B, „Ateities Trio“ verslo centras, 3 aukštas.

Seminarams būtina registracija – tel. 867014455, 860773030 arba el.p. info@aestheta.lt

  Biorevitalizacija ir injekcinė mezoterapija. Seminaro metu mokomasi įvarių mezoterapijos technikų, jų taikymo veido, kūno ir galvos sritims. Biorevitalizacijos procedūros veido, kaklo ir iškirptės zonose. Tai procedūra su aukštos molekulinės masės (3-4 mln. Da), ilgo veikimo efekto hialurono rūgštimi. Seminaras praktinis. Kaina – 170 Eur (už šią sumą suformuotas priemonių krepšelis). 

 • Vasario 9d. (turime vieną vietą)
 • Kovo 16 d. (pilna dalyvių grupė)
 • Kovo 23 d.

 • Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai – tai nauja produktų linija, atidžiai sukurta profesionalams - pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija. Cheminiai odos šveitikliai, be abejonės, yra efektyviausios odos atsinaujinimo procedūros - dažniausiai šios procedūros taikomos esant odos hiperpigmentacijai, nuo raukšlių ir prieš odos senėjimą, aknę. Ekseption linijos šveitikliai naudoja naujausios kartos rūgštis - polihidroksirūgštis (PHA), tarp jų laktobioninę rūgštį ir gliukonolaktoną, kurie sumažina odos sudirgimą, suteikia daugiau komforto ir geresnius rezultatus, nei procedūros atliekamos su AHA rūgštimis. PHA rūgštys derinamos su kitomis rūgštimis, o taip pat odos regeneraciją stimuliuojančiomis medžiagomis, kaip hialurono r., peptidai. Seminaro metu aptariamos rūgštinių pylingų indikacijos, procedūrų protokolai. Ekseption mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Seminaras demonstracinis, nemokamas. 
 • Vasario 20 d. Pilna dalyvių grupė, registruojame sekančioms datoms - kovo 2d. ir
 • kovo 27 d.

 

 • Kovo 6 d.: Aparatinė kosmetologija ir Cliniccare® linijos priemonės , chminiai pylingai. Cliniccare® yra viena geriausių pasaulyje profesionalios kosmetikos linija. Visus produktus vienija mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, naudojama kiekviename produkte. Cliniccare® linijos produktai suteikia labai greitą efektą, produktai puikiai derinami su aparatiniais metodais. Cheminiai ir rūgštiniai odos šveitikliai - Pure, Glow, Refresh. Cheminio pylingo procedūros demonstracija. Aparatinių procedūrų atlikimas su Cos-medico aparatais: deimantinė dermabrazija, ultragarsinis valymas, Rf radijo bangų liftingas, beadatinė mezoterapija, JETO2 oksibrazija + oksigenacija. Seminaras - NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija.

 

 • kovo 20 d.: Oxynergy Paris® kosmetinės veido procedūros, Power Infuse Technology aparatinė deguonies procedūra. Išskirtinės koncepcijos ir naujausių technologijų profesionali kosmetologinė produktų linija, paremta naujausiomis estetinės medicinos naujovėmis. Kiekvienas produktas sprendžia ankstyvo odos senėjimo problemas, didina deguonies suvartojimą ir ląstelių energijos lygį, skatina odos atsinaujinimą. Procedūrų protokolai ir atlikimas su „Power Infusion Technology“ deguoninės terapijos aparatu. Taip pat seminaro metu atliksime neinvazinės karboksiterapijos CO2 ir „Extreme Lift“ procedūras. Seminaras demonstracinis, nemokamas.

 

 • Balandžio 17 d.: Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros – frakcinė mezoterapija, elektroporacijos metodas su fototerapija. Mezoterapijos indikacijos, procedūrų protokolai. Mezoterapiniai kokteiliai, jų taikymas. Procedūrų atlikimas. Sprendžiamos problemos: odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas, hiperpigmentacija, riebi odai ir aknė, plaukų slinkimas ir galvos odos būklės gerinimas, lipolizė, celiulitas, prieš strijas. Seminaras demonstracinis, nemokamas.

 

Seminarai kituose miestuose: Ekseption®: rūgštiniai odos pylingai, apimsime papildomai ir Fusion Mesotherapy mezoterapijos metodus, bei Oxynergy Power Infuse Technology aparato naudojimą.

 • Kaune: balandžio 14d. (BLC verslo centre, K.Donelaičio g. 62 )
 • Klaipėdoje: balandžio 23d. (AMBERTON viešbutyje, Naujojo Sodo g. 1)

 

Seminarų dalyviams seminarų metu taikomos specialios nuolaidos kosmetinėms priemonėms.


Registracija seminarams bendruoju el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba pas vadybininkes:

 • +37060773030 (vadyb. Julija), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
 • +37060802666 (vadyb. Laura), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • +37067014455 (vadyb. Gintarė), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • +37060336070 (vadyb. Edita), el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Seminarus organizuoja UAB „Aestheta“, Ateities g. 31B, Vilnius. Mūsų naujienas sekite facebook profilyje: 

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška