estetinė kosmetologija ir dermatologija

Mesotech®

Rūšiuoti:
orderby
Rodyti puslapyje:
68,00 Eur
Max White kremas yra efektyvus bei intensyvus gydymas esant hiperpigmentacijai, melazmai, dėl amžiaus atsiradusioms dėmėms bei tamsiems ratilams po akimis. Šis kremas padeda užkirsti kelią odos dėmių atsiradimui ant veido, kūno ir rankų. „Max White“ formulėje yra daug didelės koncentracijos aktyvių ingredientų, turinčių stiprių depigmentavimo savybių.
18,50 Eur
BIOBALANCE VEIDO KAUKĖ - GILUS DRĖKINIMAS. Lengvai ir greitai naudojama hidrogelinė kaukė. Tinka esant fotosenėjimo požymiams (raukšlėms, odos šiurkštumui).
15,80 Eur
BOTOPHASE VEIDO KAUKĖ - BOTULINO TOKSINO EFEKTAS. Skatina odos regeneraciją, pasižymi švelniu ir natūraliu poveikiu jau po pirmojo kaukės panaudojimo:
sumažina raukšles, drėkina, stangrina,
suteikia odai skaistumo/spindesio.
24,00 Eur
HAIR SYSTEM - plaukų slinkimo bei alopecijos terapija. Mezo-kokteilis, turtingas veikliosiomis medžiagomis, vitaminais, aminorūgštimis ir mineralais, sukurtas siekiant veiksmingai atkurti galvos odos mikrocirkuliaciją ir atgaivinti plaukų folikulus.
38,00 Eur
Šis produktas yra natūralus vitamino C šaltinis. Vitaminas C veikia ne tik kaip antioksidantas, apsaugantis nuo laisvųjų radikalų, bet apsaugo nuo infekcijos, skatina žaizdų gyjimą bei regeneraciją. Vitaminas C būtinas siekiant užtikrinti, kad kūnas išliktų sveikas. Kadangi askorbo rūgštis yra vandenyje tirpus vitaminas, jo organizmas negamina ir jis turi būti vartojamas išoriškai. Tačiau vitaminas C nėra vienintelis vitaminas, esantis REOIL sudėtyje, ir, žinoma nėra pats svarbiausias.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Mano krepšelis:

0 prekė(ių) už: - 0,00 Eur
Pirkti

Prisijungimas:

Paieška